Bestsellery
Mapa Korony Gór Polski
Mapa Korony Gór Polski
13,00 zł
Karkonosze , Góry Izerskie
Karkonosze , Góry Izerskie
17,90 zł
Beskid Makowski
Beskid Makowski
9,90 zł
Beskid Mały
Beskid Mały
8,90 zł
Box Flashsale
Przewodnik po jurajskich zakamarkach 0
Przewodnik po jurajskich zakamarkach

Gdzie na spacer w okolicach Krakowa? Jedna z największych gmin Małopolski, ma do zaoferowania naprawdę sporo - rozległe kompleksy leśne, niezliczoną ilość urokliwych skał i ostańców wapiennych, jaskinie, wąwozy, stare założenia dworsko-parkowe, gotyckie kościoły i wiele innych. Przewodnik po gminie Zabierzów pełen jest ciekawostek, opisów historycznych i krajoznawczych. Podpowie, którym szlakiem wybrać się na wycieczkę, opowie o fortyfikacjach z okresu II wojny światowej, będzie także przydatny dla miłośników wspinaczki skałkowej. To wszystko okraszone malowniczymi zdjęciami i co ważne - dokładnymi i aktualnymi mapami. Przewodnik aktualizowany w 2022 r. Zobacz produkt. 

czytaj całość »
Wznowienia map laminowanych 0
Wznowienia 3 map laminowanych

W naszej ofercie pojawiły się właśnie wznowienia trzech popularnych map. Wszystkie laminowane, aktualizowane i uzupełnione. Sezon turystyczny w pełni, więc mogą się przydać. Tym bardziej pomocne będą podczas jesienno-zimowych wędrówek. Warto więc zaopatrzyć się już teraz. Do nabycia w naszym sklepie:

https://compass.krakow.pl/beskid-niski-mapa-laminowana  

https://compass.krakow.pl/pieniny-mapa-laminowana 

https://compass.krakow.pl/karkonosze-mapa-laminowana

 

czytaj całość »
Najlepsze trasy rowerowe w Małopolsce 0
Najlepsze trasy rowerowe w Małopolsce
Polecamy trasę rowerową wzdłuż Kanału Łączańskiego. 11-kilometrowy odcinek nowej drogi rowerowej biegnie od Skawiny do Jaśkowic tuż nad brzegiem kanału Łączany-Skawina. Jest to dogodna alternatywa dla Wiślanej Trasy Rowerowej, która na tym odcinku wiedzie drogami publicznymi z ruchem samochodowym. Można wykorzystać również obie trasy i przejechać pętlę.
Nowe wydanie mapy - Małopolska na rowerze - już dostępne: >> https://compass.krakow.pl/malopolska-na-rowerze-velo-malopolska 
czytaj całość »
Gdzie nad wodę w okolicach Krakowa? 0
Gdzie nad wodę w okolicach Krakowa?
Na nowym wydaniu mapy Okolice Krakowa (1:45 000) znalazło się m.in. nowe kąpielisko w Kłaju. Nowoczesny ośrodek rekreacyjny powstał w dawnej żwirowni nad Rabą. Znajdziemy tu m.in. plażę, pływające pomosty, strefę dla wędkarzy, place zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, ścianki wspinaczkowe, budynek z przebieralnią i sanitariatami... A w budowie jest jeszcze kładka pieszo-rowerowa nad starorzeczem Raby. Sprawdź na mapie - jak dojechać? Samochodem wyłącznie od strony DK nr 94. Na pozostałych drogach dojazdowych obowiązuje zakaz przejazdu (nie dotyczy rowerów).  >> https://compass.krakow.pl/okolice-krakowa-mapa-turystyczna 
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl