Bestsellery
Mapa Korony Gór Polski
Mapa Korony Gór Polski
13,00 zł
Karkonosze , Góry Izerskie
Karkonosze , Góry Izerskie
17,90 zł
Beskid Makowski
Beskid Makowski
9,90 zł
Beskid Mały
Beskid Mały
8,90 zł
Box Flashsale
Mapa samochodowa Polski 2023 0
Mapa samochodowa Polski 2023

W tym roku na mapie Polski pojawiło się 15 nowych miast. W woj. dolnośląskim: Miękinia, w woj. łódzkim: Jeżów, Dąbrowice, Rozprza, Ujazd, w woj. małopolskim: Książ Wielki, Czarny Dunajec, w woj. mazowieckim: Latowicz, Bodzanów, Jastrząb, Jadów, w woj. śląskim: Włodowice, w woj. świętokrzyskim: Łopuszno, Piekoszów, w woj. wielkopolskim: Miasteczko Krajeńskie.

Te i inne aktualizacje znalazły się na nowym wydaniu mapy samochodowej Polski 2023. Wersja laminowana już dostępna w naszym sklepie. Sprawdź.

 

czytaj całość »
Z nową mapą na szlak 0
XXII wydanie !

To jeden z najpopularniejszych tytułów w naszej ofercie. Właśnie ukazało się kolejne (już dwudzieste drugie!) wydanie. Beskid Śląski i Żywiecki w wersji laminowanej czeka w sklepie. Zadbaliśmy w nim oczywiście o aktualny przebieg szlaków turystycznych. Śmiało można planować kolejne wyprawy i spacery. Na okładce malownicze schronisko na Hali Rycerzowej. Zobacz produkt 

czytaj całość »
Przewodnik na Główny Szlak Sudecki ? 0
Przewodnik na Główny Szlak Sudecki ?

Już jest! Nowe - piąte wydanie przewodnika po Głównym Szlaku Sudeckim autorstwa Waldemara Brygiera. A w nim wszelkie aktualizacje, nowy przebieg szlaku, praktyczne informacje oraz pakiet dokładnych map. Do wyboru wersja drukowana lub PDF. Jeśli planujesz wyruszyć na szlak, ta publikacja z pewnością ułatwi przygotowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o ciekawych miejscach na szlaku - tu znajdziesz sporo ciekawostek i opisów. Sprawdź! Przewodnik Główny Szlak Sudecki. 

czytaj całość »
Korona Gór Polski - przewodnik + mapa 0
Korona Gór Polski - nowy przewodnik + mapa

Korona Gór Polski – jeden z najlepiej sprzedających się tytułów w ostatnim czasie – właśnie doczekał się drugiego wydania. Jest już dostępny w naszym sklepie. 

Przewodnik Korona Gór Polski - wydanie drugie.

28 interesujących wypraw turystycznych we wszystkich pasmach górskich w Polsce. Do tego garść informacji o szczytach, porady, wskazówki, mapy i fotografie.

A że najlepiej w pakiecie, polecamy do tego naszą mapę Korony Gór Polski (także w wersji wodoodpornej). Zostań zdobywcą Korony Gór Polski! Polecamy!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl