Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

  • zakupy za  60 zł - rabat 10%

  • zakupy za 120 zł - rabat  13%

  • zakupy za 180 zł - rabat 15%
Polecane strony
Targi Książki w Krakowie 0
24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie dobiegły końca. Za nami cztery dni wrażeń, ciekawych spotkań i rozmów. Dziękujemy każdemu z osobna za przybycie i odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się za rok.
 
Przy okazji przypominamy, że można nas odwiedzać w naszej siedzibie na ul. Podchorążych 3 w Krakowie. Tutaj też można zakupić wszystkie nasze wydawnictwa. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00. Zapraszamy!
czytaj całość »
Weekend nad Jeziorem Czorsztyńskim 0
Weekend nad Jeziorem Czorsztyńskim

Szlak rowerowy wokół Jeziora Czorsztyńskiego powszechnie uchodzi za jedną z najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce. Słoneczna, jesienna aura jeszcze bardziej potęguję jej walory. Kto jeszcze nie był, gorąco polecamy. Warto zaplanować w najbliższym czasie. Idealna na rodzinną przejażdżkę – dokładnie 30 km, razem z promową przeprawą między zamkami.

To jedna z tras, jakie można znaleźć w przewodniku rowerowym Podhale, Orawa, Spisz – na rowerze.

https://compass.krakow.pl/podhale-orawa-spisz-na-rowerze

 

czytaj całość »
Zjawiskowe Karkonosze 0
Zjawiskowe Karkonosze

Rozpoczyna się czas niezwykłych inwersji, magicznych wschodów i zachodów słońca. I choć miejsc do ich obserwacji w polskich górach nie brakuje, na szczególną uwagę zasługują Karkonosze. Bajkowe mgły zalewające śródgórskie kotliny największe wrażenie robią w najwyższych partiach Sudetów. Kto choć raz obserwował to zjawisko ze Śnieżki, wie o czym mowa. Na ten czas polecamy nową wodoodporną mapę Karkonosze, Góry Izerskie (1:35 000): 
https://compass.krakow.pl/karkonosze-mapa-laminowana

czytaj całość »
Nowe mapy ścienne! 0
Nowe mapy ścienne!

W sklepie Compass pojawiły się nowe mapy ścienne. Wśród nich mapa z podziałem regionalnym Sudetów (1:230 000) o  wymiarach 1252 x 956 mm oraz mapa administracyjno-drogowa Polski (1:500 000) w rozmiarze 1445 x 1370 mm. Wszystkie wyróżniają się dużą szczegółowością i przejrzystością. Pięknie prezentują się na ścianie. Są nie tylko nieocenioną pomocą naukową, ale i ozdobą, a dla tych co pokonali Główny Szlak Sudecki (wyróżniony na mapie Sudetów) - także miłym wspomnieniem i pamiątką. Polecamy!

https://compass.krakow.pl/mapy-scienne    

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl