Gdzie na rower w okolicach Krakowa? 0
Gdzie na rower?

Choć za oknem zima na całego, sezon rowerowy zbliża się wielkimi krokami...

Jakiś czas temu przygotowaliśmy i wydaliśmy na zlecenie Starostwa Powiatowego w Krakowie, przewodnik „Trasy rowerowe w powiecie krakowskim”. Opracowaliśmy 15 atrakcyjnych tras w okolicach Krakowa. Uzupełniliśmy je o krótkie opisy, parametry, profile wysokościowe, dodaliśmy zdjęcia i szczegółowe mapy. Wszystkim, którzy szukają inspiracji na wiosenne (i nie tylko!) przejażdżki, polecamy to opracowanie. Przewodnik w limitowanym nakładzie dostępny jest w naszym sklepie. Sprawdź produkt.

czytaj całość »
Nowa wieża widokowa na Hajdówce (Jordanów) 0
Nowa wieża widokowa na Hajdówce (Jordanów)

W Jordanowie, na Hajdówce (534 m n.p.m.) powstała nowa wieża widokowa. 31 stycznia 2023 roku miało miejsce uroczyste otwarcie. Drewniana konstrukcja liczy 18 metrów. Z najwyższego tarasu zobaczymy nie tylko okolice malowniczo usytuowanego miasteczka, ale także pasma Beskidów z Babią Górą na czele i Tatry! Szerokie panoramy oglądać można także z samej Hajdówki. Warto wybrać się tam na spacer. Jak tam trafić i skąd najlepiej rozpocząć wycieczkę?    

czytaj całość »
Bielsko-Biała - plan miasta 0
Bielsko-Biała - plan miasta

Plan Bielska-Białej w skali 1:20 000 - przejrzysty, dokładny, czytelny. Obejmuje nie tylko obszar miasta, ale i jego najbliższe okolice. Bez problemu wybierzemy się z nim na spacer do Doliny Wapienicy, na Klimczok czy na Magurkę Wilkowicką. Duża skala ułatwi odnajdywanie się w uliczkach miasta i na szlakach. Plan miasta przyda się zarówno mieszkańcom Bielska-Białej, stałym bywalcom, jak i okazjonalnym turystom.

Plan Bielska-Białej - sprawdź produkt w sklepie     

czytaj całość »
Odznaki turystyczne 0
Odznaki turystyczne

Czy do aktywnego wypoczynku potrzebna jest dodatkowa motywacja? Niektórzy lubią zbierać pieczątki, zapisywać gdzie byli, inni wolą chodzić własnymi drogami i kontakt z przyrodą, odpoczynek od rutyny, jest dla nich wystarczającą nagrodą. Mamy nadzieję, że ten wpis zainteresuje tych, którzy lubią się inspirować tematycznymi szlakami i/albo lubią odznaki.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl