Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

  • zakupy za  60 zł - rabat 10%

  • zakupy za 120 zł - rabat  13%

  • zakupy za 180 zł - rabat 15%
Beskid Mały - małe jest piękne 0
Beskid Mały - małe jest piękne
Beskid Mały - mały "wzrostem", bo najwyższy Czupel wznosi się „tylko” na wysokość nieco ponad 930 m nad poziom morza, niewielki powierzchniowo, bo to jedno z najmniejszych pasm górskich w Polsce. Położony po sąsiedzku z Bielskiem-Białą i na rzut beretem z Krakowa i Śląska, z łatwym dojazdem z centralnej Polski kryje tyle atrakcji, że śmiało można o nim powiedzieć: wielki duchem. Czego tu nie ma? Słynna góra Żar, gdzie startują szybowce, a samochody na wyłączonym biegu jeżdżą pod górę, malownicze jeziora Żywieckie i Międzybrodzkie z zaporami, ośrodek narciarski Czarny Groń, Grota Komonieckiego i wodospad Dusica. Finezyjne skały ze Zbójeckim Oknem i Zamczyskiem na czele, liczne jaskinie, klimatyczne schroniska i chatki studenckie, słynny Leskowiec i Groń Jana Pawła II. Wreszcie liczne rezerwaty, z Madohorą na Łamanej Skale na czele - miejsce sprawiające wrażenie dość dzikiego i tajemniczego. No i setki kilometrów szlaków. Doskonała propozycja wypadu w góry o każdej porze roku. Wszystko to znaleźć można na naszej mapie Beskid Mały, skala 1: 40 000. Pojawiło się właśnie nowe wydanie tego niezwykle ciekawego pasma, ciągle chyba nie dość docenianego przez turystów.
czytaj całość »
Wielkie Jeziora Mazurskie - nie tylko dla żeglarzy 0
Wielkie Jeziora Mazurskie - nowe wydanie mapy
To, że jest idealna dla żeglarzy świadczą specjalne, wielokrotnie powtarzane wydania na zamówienia mazurskich firm czarterowych. Ale do tego należy dodać informację o jej wyjątkowej przydatności dla rowerzystów. Słyszeliście o powstającym w krainie Wielkich Jezior Mazurskich szlaku Wielka Pętla Mazurska - chyba najpiękniejszym szlaku rowerowym w Polsce? To 300-kilometrowa malownicza trasa rowerowa wokół jezior, w dużej części po drogach zamkniętych dla ruchu samochodowego. Ruszyły prace przy jej budowie, a planowana trasa już jest zaznaczona na naszej mapie. To jedyna taka mapa na rynku. Oczywiście użytkownicy znajdą wszystkie inne szlaki rowerowe, piesze, kajakowe oraz liczne zabytki i atrakcje turystyczne tego jednego z najpiękniejszych zakątków nie tylko naszego kraju, ale i Europy. Dostępna jest tylko wersja laminowana: https://compass.krakow.pl/wielkie-jeziora-mazurskie-mapa-laminowana  
czytaj całość »
Przewodniki rowerowe - przedsprzedaż ! 0
Przewodniki rowerowe - przedsprzedaż !

Beskid Niski na rowerze i Bieszczady na rowerze - nowe papierowe wydania naszych przewodników rowerowych są już prawie gotowe. Wkrótce odbieramy je z drukarni. Tymczasem uruchomiliśmy ich przedsprzedaż. Wysyłka do 5 dni. Cena promocyjna - 25,00 zł (tylko na okres przedsprzedaży). Co znajdziemy w przewodnikach?
- gotowe pomysły na 48 wycieczek rowerowych (28 w Bieszczadach i 20 w Beskidzie Niskim)
- trasy o zróżnicowanym poziomie trudności
- szczegółowe mapy z kilometrażem trasy, zaznaczonymi podjazdami i miejscami niebezpiecznymi
- mapy poglądowe wszystkich tras ułatwiające planowanie
- opisy techniczne tras
- profile wysokościowe z zaznaczonymi głównymi punktami terenowymi
- informacje praktyczne, np. gdzie zaparkować?
- opisy krajoznawcze, w tym wiele ciekawostek historycznych i przyrodniczych
- atrakcje warte poznania.

Polecane produkty

Zimą pod Tatrami Zimą pod Tatrami
Producent: Compass
Cena: 4,00 zł
szt.
zobacz więcej
Produkt dnia
Puszcza Niepołomicka, Niepołomice
Puszcza Niepołomicka, Niepołomice
8,90 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Znajdź Nas
Polecane strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl