Zasięgi map
Bestsellery
Beskid Wyspowy
Beskid Wyspowy
12,90 zł
Korona Gór Polski
Korona Gór Polski
39,00 zł
szt.
Podhale, Tatry, Orawa, Spisz
Podhale, Tatry, Orawa, Spisz
12,90 zł
Spacery wśród solankowych tężni 0

Z roku na rok przybywa tężni solankowych. Czym właściwie są te obiekty? Jak powstały i czy warto wokół nich spacerować? Zdania są różne, warto samemu zobaczyć jak wyglądają i czy rzeczywiście mogą równać się ze spacerami po morskiej plaży. Może to rozwiązanie idealne dla turystów, którzy jakoś nigdy na wybrzeże nie mogą dojechać ;)? Na zdjęciu mała tężnia w parku w śląskim Jaworzu.

czytaj całość »
Wznowienia map laminowanych 0
Wznowienia 3 map laminowanych

W naszej ofercie pojawiły się właśnie wznowienia trzech popularnych map. Wszystkie laminowane, aktualizowane i uzupełnione. Sezon turystyczny w pełni, więc mogą się przydać. Tym bardziej pomocne będą podczas jesienno-zimowych wędrówek. Warto więc zaopatrzyć się już teraz. Do nabycia w naszym sklepie:

https://compass.krakow.pl/beskid-niski-mapa-laminowana  

https://compass.krakow.pl/pieniny-mapa-laminowana 

https://compass.krakow.pl/karkonosze-mapa-laminowana

 

czytaj całość »
korona Gór Polski 0
Korona Gór Polski

10.08.2022 r. Jest już dostępny przewodnik turystyczny Korona Gór Polski. Absolutna NOWOŚĆ w naszej ofercie.

Przewodnik opracowany we współpracy z Klubem Zdobywców Korony Gór Polski stanowi niezwykle przydatne kompendium wiedzy i informacji podczas zdobywania 28 szczytów przynależnych do KGP. Format wydawniczy identyczny jak seria przewodników po Głównych Szlakach (Beskidzki, Sudecki, Świętokrzyski), tj. 155 x 200 mm, objętość 126 stron, oprawiony w spiralę.

Jednolita prezentacja dla każdego z 28 szczytów zawiera: 1) propozycję trasy dojściowej oraz 2-3 alternatywne wejścia, parametry tras: odległość, przewyższenie, czasy przejścia, profil wysokościowy; 2) informację jak dojechać i gdzie zaparkować; 3) opis trasy dojściowej; 4) atrakcje turystyczne w pobliżu; 5) ciekawostki 6) szczegółową mapę z pokazanymi trasami.

Całość ilustrują atrakcyjne fotografie. Gorąco polecamy. 

Do nabycia: https://compass.krakow.pl/korona-gor-polski-przewodnik-turystyczny

czytaj całość »
Najlepsze trasy rowerowe w Małopolsce 0
Najlepsze trasy rowerowe w Małopolsce
Polecamy trasę rowerową wzdłuż Kanału Łączańskiego. 11-kilometrowy odcinek nowej drogi rowerowej biegnie od Skawiny do Jaśkowic tuż nad brzegiem kanału Łączany-Skawina. Jest to dogodna alternatywa dla Wiślanej Trasy Rowerowej, która na tym odcinku wiedzie drogami publicznymi z ruchem samochodowym. Można wykorzystać również obie trasy i przejechać pętlę.
Nowe wydanie mapy - Małopolska na rowerze - już dostępne: >> https://compass.krakow.pl/malopolska-na-rowerze-velo-malopolska 
czytaj całość »

Polecane produkty

Box Flashsale
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Polub nas
Polecane strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl