Zasięgi map
Polecane strony
Dostawy

DOSTAWY

I. Realizacja zamówienia przy zamówieniu wydawnictw papierowych

Powiadomienia

Po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia wyślemy Państwu listem e-mail potwierdzenie zamówienia wraz z numerem zamówienia oraz jego szczegółową specyfikacją. Jest ono potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. UWAGA! Formularz zamówienia niekompletnie wypełniony nie będzie realizowany.

Koszty wysyłki

Przy zamówieniu, do którego dokonywana jest płatność poprzez PayU koszt przesyłki  Pocztą Polską wynosi 13,00 zł

zryczałtowana opłata  za "przesyłkę za pobraniem"  Pocztą Polską  wynosi 25,00 zł

Orlen paczka -
  14,50 zł

Paczkomat InPost - waga przesyłki do 6 kg -  14,00 zł

Kurier DPD - waga przesyłki  do 30 kg -  płatność poprzez PayU -  16 zł 

odbiór w siedzibie firmy w terminie 3 dni roboczych - 0,00 zł


Wysyłka

W przypadku zapłaty dokonanej poprzez serwis PayU od razu przy składaniu zamówienia towar jest wysyłany w ciągu 24 godzin w dni robocze od chwili złożenia zamówienia. 

W przypadku wybrania opcji "płatność przy odbiorze" towar jest wysyłany w ciągu 24 godzin w dni robocze od chwili złożenia zamówienia.

Koszt przesyłki na terenie Polski wyliczany jest automatycznie w formularzu zamówienia i uzależniony jest od wybranej opcji dostawy.

Zamówione wydawnictwa papierowe wysłane są priorytetowymi poleconymi przesyłkami pocztowymi (list) realizowanymi przez Pocztę Polską. Czas dostawy przesyłką priorytetową powinien wynosić 1-2 dni robocze. Wydawnictwo COMPASS nie bierze odpowiedzialności za nieterminowe dostarczanie przesyłek przez Pocztę Polską

Zamówione wydawnictwa papierowe wysłane Kurierem DPD  z reguły dostarczane są na drugi dzień (od chwili przekazania ich kurierowi). 

Zamówione wydawnictwa w Orlen Paczka - dostawa zamówień do punktów w ciągu 1-2 dni roboczych, a do automatów paczkowych już następnego dnia. Możliwość odbioru paczek w ciągu 3 dni oraz przedłużenia terminu o 1 dzień za pośrednictwem aplikacji mobilnej. 

InPost - deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania.

Wysyłki realizowane są wyłącznie w dni robocze. 


II. Realizacja zamówienia przy zamówieniu plików cyfrowych


Powiadomienia

Po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia wyślemy Państwu listem e-mail potwierdzenie zamówienia wraz z numerem zamówienia oraz jego szczegółową specyfikacją. Jest ono potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. UWAGA! Formularz zamówienia niekompletnie wypełniony nie będzie realizowany.

 
Koszty wysyłki

Przy zamówieniu plików cyfrowych koszt przesyłki wynosi 0 zł


Wysyłka

Pliki cyfrowe pobierają Państwo sami z naszego serwisu po otrzymaniu listu e-mail z linkiem do zakupionych plików. Linki  do plików cyfrowych są aktywne  przez 1 rok
(W razie problemów z pobraniem wcześniej zakupionych map prosimy o kontakt mailowy: elektroniczne@compass.krakow.pl). 


Rodzaje plików:
Plik GPS - TrekBuddy - pliki pobierane z naszej witryny internetowej są spakowane. Przed ich użyciem niezbędne jest rozpakowanie archiwów ZIP. Wyodrębnione pliki *.TAR i *.TMI należy skopiować do podfolderu "maps" w strukturze katalogów programu "TrekBuddy";
Plik GPS - Garmin - pliki pobierane z naszej witryny internetowej są gotowe do użycia. Plik *.KMZ należy skopiować do podfolderu "CustomMaps" w strukturze katalogów "Garmin";
Plik graficzny PC - pliki pobierane z naszej witryny internetowej są spakowane. Przed ich użyciem niezbędne jest rozpakowanie archiwów ZIP. Wyodrębnione pliki *.PNG i *.MAP należy skopiować na dysk twardy komputera.

Kod rejestracyjny - "SeeMap" jest przysyłany w oddzielnym liście e-mail. Należy go użyć do odblokowania mapy.

Jeżeli po dokonaniu płatności nie otrzymali Państwo listu z linkiem lub kodem prosimy o sprawdzenie w swojej elektronicznej skrzynce pocztowej folderu SPAM!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl