Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

  • zakupy za  60 zł - rabat 10%

  • zakupy za 120 zł - rabat  13%

  • zakupy za 180 zł - rabat 15%
Polecane strony
Nowa laminowana mapa Bieszczadów (1:50 000)
Bieszczady - mapa laminowana

W naszym sklepie pojawiło się kolejne wznowienie poświęcone Bieszczadom – tym razem klasyczna 50-tka. To dwustronna dokładna mapa ze wszystkimi szlakami turystycznymi, zaktualizowaną siecią dróg i innymi informacjami potrzebnymi turyście.

Przypominamy o zaletach mapy laminowanej:
- odporna na wilgoć i zabrudzenia (niestraszny jej deszcz, śnieg i błoto);
- odporna na przetarcia (istotne zwłaszcza przy częstym użyciu mapy);
- trwała (posłuży na długi czas);
- pięknie się prezentuje :)

Polecamy!
https://compass.krakow.pl/bieszczady-mapa-laminowana 

Dziękujemy za 2020 rok!

Rok 2020 to był dla nas trudny, ale pracowity i jak się okazało zupełnie udany okres.

Wydaliśmy łącznie 105 publikacji. Średnio co tydzień pojawiały się dwie pozycje. Wśród nich:
- 42 publikacje zrealizowane na zlecenie gmin, powiatów, urzędów i innych instytucji (https://compass.krakow.pl/wydawnictwa-na-zlecenie-2020). Rekordową publikacją była mapa „Trasy rowerowe Pogórza” wykonana na zlecenie Tarnowskiej Organizacji Turystycznej w nakładzie 200 000 egzemplarzy!
- 54 wznowienia (https://compass.krakow.pl/wznowienia)
- 9 nowości (https://compass.krakow.pl/pl/new)

Tym, którzy nabyli nasze wydawnictwa serdecznie dziękujemy! Pozostałych namawiamy, aby ruszając na szlaki zabierali ze sobą mapy Compass.

czytaj całość »
Bieszczady - mapa atrakcji turystycznych
Bieszczady - mapa atrakcji turystycznych

O tym co warto zobaczyć w Bieszczadach i dlaczego przeczytamy w naszym najnowszym – świeżo aktualizowanym wydawnictwie Bieszczady – mapa atrakcji turystycznych. To publikacja szczególnie przydatna dla osób, które nie znają dobrze tego obszaru. W przystępny i atrakcyjny sposób zaprezentowaliśmy jego główne atrakcje – miejsca, obiekty, propozycje wycieczek. Wyróżniliśmy je na mapie, a na odwrocie dodatkowo opisaliśmy i zilustrowaliśmy fotografiami. Z ciekawostek – prezentujemy np. miejsca, w których kręcono serial Wataha.

Na uwagę zasługuje skala mapy – 1:100 000, dzięki której na jednym arkuszu zmieściliśmy całą polską część rozległego masywu Bieszczadów... a nawet i więcej! Bo są tu też Góry Sanocko Turczańskie, część pogórzy czy Beskidu Niskiego. Taki format niezwykle ułatwia planowanie. Mapa idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów samochodowych, jak i rowerowych. Jest przy tym na tyle dokładna, że wejdziemy z nią na popularne połoniny czy inne szczyty (zawiera m.in. szlaki piesze).
 
Nowe wydanie uwzględnia wszelkie aktualizacje z prezentowanego obszaru. Pokazana jest m.in. oddana jesienią 2020 r. wieża widokowa na Jeleniowatym nieopodal Mucznego czy żółty szlak na Dział z Przełęczy Wyżniej.

Polecamy! https://compass.krakow.pl/bieszczady-atrakcje-turystyczne-mapa-turystyczna

czytaj całość »
Małopolski Szlak Winny – przewodnik rowerowy
Małopolski Szlak Winny – przewodnik rowerowy

To kolejna publikacja poświęcona turystyce rowerowej, jaką w ostatnim czasie mieliśmy przyjemność opracować i wydać, tym razem na zlecenie Gorczańskiej Organizacji Turystycznej.

Od niedawna w Polsce mamy do czynienia z odrodzeniem się tradycji winiarskich. W samym tylko województwie małopolskim funkcjonuje ponad 50 oficjalnie zarejestrowanych komercyjnych winnic. Ich właściciele chętnie zapraszają do siebie, aby zapoznać gości z gospodarstwem i zachęcić ich do degustacji i zakupu wina na miejscu. Szczególnym sposobem poznawania małopolskich winnic jest enoturystyka rowerowa – popularna w innych krajach, w Polsce zdobywająca coraz więcej fanów. I właśnie takiej formie promocji małopolskich winnic służyć ma niniejszy przewodnik. Znajdują się w nim 22 trasy poprowadzone w pobliżu gospodarstw winiarskich. Wszystkie mają formę zamkniętych pętli o długości 30-40 km. Ich przebieg zaznaczono na mapach, wzbogacono o kilometraż oraz profile wysokościowe. Opisy tras urozmaicono informacjami odnośnie mijanych atrakcji oraz wizytówkami winnic.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl