Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

  • zakupy za  60 zł - rabat 10%

  • zakupy za 120 zł - rabat  13%

  • zakupy za 180 zł - rabat 15%
Zalew Sulejowski i okolice 0
Zalew Sulejowski i okolice
Nowe, zaktualizowane w terenie wydanie mapy obejmującej zasięgiem jeden z największych w Polsce zbiorników wodnych w środkowym dorzeczu Pilicy. Z tą mapą możemy wygodnie zaplanować wyjazd nad zalew z Piotrkowa Tryb. i Tomaszowa Maz. Odwiedzimy tu m.in. Groty Nagórzyckie i Skansen Rzeki Pilicy w Tomaszowie Maz., opactwo Cystersów w Sulejowie oraz Spałę. Na mapie zaznaczyliśmy szlaki: piesze, rowerowe i konne oraz gęstą sieć dróg i ścieżek. Mapę polecamy szczególnie żeglarzom, rowerzystom i spacerowiczom, ale może ona być przydatna również dla grzybiarzy i wędkarzy. Mapa w wersji papierowej oraz elektronicznej dostępna jest na naszej stronie:
czytaj całość »
Podhale, Orawa, Spisz na rowerze 0
Podhale, Orawa, Spisz na rowerze
Dwa tygodnie temu zapowiadaliśmy, dzisiaj jest - świeżutki, pachnący farbą drukarską, właśnie odebrany z drukarni - przewodnik "Podhale, Orawa, Spisz na rowerze". Znajdziemy w nim 23 jednodniowe wycieczki rowerowe, w tym fragmenty szlaków Wokół Tatr, Velo Dunajec, wokół Jeziora Czorsztyn i wiele innych widokowych tras na Podhalu, Orawie i Spiszu. Autor przewodnika, Wojtek Goj, miłośnik regionu, hobbysta turystyki rowerowej - nie jest związany z żadnym środowiskiem rowerowym, co gwarantuje obiektywne, bezstronne propozycje tras i opisów. Przewodnik zawiera:
- dokładne, zaktualizowane mapy w skali 1:50 000 i zbliżone,
- profile wysokościowe,
- parametry tras,
- zwięzłe opisy techniczne i krajoznawcze tras,
- dużo atrakcyjnych fotografii,
- uwagi praktyczne.
Całość oprawiona w spiralę, co gwarantuje wygodne użytkowanie. Jeżeli planujecie urlop na Podhalu, a jesteście aktywni, nie możecie nie zaopatrzyć się w ten przewodnik. Dostępna wersja papierowa i elektroniczna (pdf):
czytaj całość »
Wybrzeże Słowińskie 0
Wybrzeże Słowińskie
Nowość w naszej ofercie! Mapa obejmująca jeden z najatrakcyjniejszych fragmentów polskiego wybrzeża wraz z przyległą częścią środkowego Pomorza. Któż nie słyszał o ruchomych wydmach nad naszym morzem? Czy wśród turystów rowerowych są osoby, które nie chciałyby przejechać słynnej trasy Euro Velo 10 wzdłuż Bałtyku? Piękne plaże, imponujące walory przyrodnicze regionu chronionego przez Słowiński Park Narodowy, spuścizna po dawnych mieszkańcach prezentowana w skansenach i cała masa innych atrakcji przyciągają w ten rejon nie tylko tłumy plażowiczów, ale i miłośników aktywnego wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem. Na mapie zaznaczony został dotychczasowy, przeznaczony do likwidacji przebieg szlaku R10, jak również planowany do realizacji Euro Velo 10. Arkusz obejmuje obszar od Łeby po Ustkę i Słupsk na południu. Na rewersie umieszczono informator krajoznawczy z wieloma ciekawymi informacjami o regionie i zdjęciami. Mapa dostępna w wersji papierowej, niebawem także laminowanej. 
czytaj całość »

Polecane produkty

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Znajdź Nas
Polecane strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl