Bestsellery
Bieszczady
Bieszczady
10,90 zł
Beskid Żywiecki
Beskid Żywiecki
9,90 zł
Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

  • zakupy za  60 zł - rabat 10%

  • zakupy za 120 zł - rabat  13%

  • zakupy za 180 zł - rabat 15%
XXIX Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej 0
XXIX Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej
Dokładnie rok temu wydaliśmy przewodnik Rowerowe Podkarpackie. W tym celu przejechaliśmy setki kilometrów i odwiedziliśmy niezliczoną ilość miejsc. Można powiedzieć, poznaliśmy Podkarpacie na nowo, do czego zachęcaliśmy i innych.  Dziś nasza publikacja bierze w udział w konkursie o Nagrodę Publiczności wspomnianego Przeglądu. Ale nie tylko ona! Wśród zgłoszonych pozycji jest też przewodnik Główny Szlak Świętokrzyski autorstwa Elżbiety i Marka Wołoszyńskich. Jeśli zatem ktoś miałby ochotę oddać swój głos na publikacje Compassowe, z góry dziękujemy. Zachęcamy też do zapoznania się z całą listą wydawnictw prezentowaną na stronie Przeglądu Książki. 
Przewodnik Rowerowe Podkarpackie można pobrać w wersji PDF tu: https://www.podkarpackie.pl/images/stories/tur/2020/Rowerowe_Podkarpackie_przewodnik.pdf 
Link do głosowania na Rowerowe Podkarpackie - https://przegladksiazki.pl/publikacja/?id=6
Link do głosowania na Główny Szlak Świętokrzyski - https://przegladksiazki.pl/publikacja/?id=130
 
czytaj całość »
A może w Bieszczady? 0
A może w Bieszczady?
Prognoza pogody wskazuje, że przed nami krótki powrót niemalże lata. Koniecznie trzeba przeznaczyć te dni na wypad w góry. Może w Bieszczady? Warto pamiętać o zabraniu map, żeby odnaleźć bardziej ustronne miejsca. Dokładnie trzy lata temu, w połowie października, też była niezwykle piękna pogoda, 20 stopni i tłumy przy pamiętnej Chatce Puchatka...
czytaj całość »
Targi Książki w Krakowie 0
24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie dobiegły końca. Za nami cztery dni wrażeń, ciekawych spotkań i rozmów. Dziękujemy każdemu z osobna za przybycie i odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się za rok.
 
Przy okazji przypominamy, że można nas odwiedzać w naszej siedzibie na ul. Podchorążych 3 w Krakowie. Tutaj też można zakupić wszystkie nasze wydawnictwa. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00. Zapraszamy!
czytaj całość »

Polecane produkty

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Znajdź Nas
Polecane strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl