
Szczyrk i okolice - Garmin
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
- Rodzaj: wersja elektroniczna bez przewodnika na odwrocie
- Skala: 1:25'000
- Rok wydania: 2022
- Wydanie: 5
- Format: B2
- Plik GPS - format KMZ dla urządzeń Garmin
Jest to mapa jednostronna w skali 1:25'000. Przedstawia atrakcje okolic największego miasta Beskidu Śląskiego - Bielska-Białej i największego ośrodka narciarskiego - Szczyrku. Zasięg mapy wyznaczają: Brenna na zachodzie, Przełęcz Malinowska na południu i Bielsko-Biała na północnym wschodzie.
Mapa obejmuje fragment Beskidu Śląskiego. Jest to teren idealny na piesze wędrówki, ale także wycieczki rowerowe. Znajduje się tu jeden z największych w Polsce ośrodków zimowych (Szczyrk), stąd nie brak tu infrastruktury narciarskiej.
Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Na odwrocie znajduje się informator turystyczny opisujący Bielsko-Białą i Szczyrk. Przedstawiono propozycje aktywnego wypoczynku w regionie - zarówno latem, jak i zimą, informacje na temat wyciągów narciarskich, schematyczną mapę tras narciarskich biegowych i skitourowych, a także opis zabytków i wydarzeń kulturalnych. Opis wzbogacają fotografie oraz plany Szczyrku i centrum Bielska-Białej (skala 1:10'000).
Mapy w wersji elektronicznej przedstawiają tylko mapę główną (bez informatora na odwrocie).