Bestsellery
Beskid Wyspowy
Beskid Wyspowy

12,90 zł

Podhale, Tatry, Orawa, Spisz
Podhale, Tatry, Orawa, Spisz

12,90 zł

Okolice Radomia
Okolice Radomia

5,00 zł

szt.
Bieszczady
Bieszczady

8,90 zł

Gorce
Gorce

12,90 zł

Po obu stronach Śnieżnika 0
Po obu stronach Śnieżnika

Odwiedziliście już nową wieżę widokową na Śnieżniku? A przeszliście się najdłuższym wiszącym mostem na świecie? Sky Bridge 721 znajduje się w gminie Dolní Morava w Czechach, niedaleko granicy z Polską. Do tych i mniej oczywistych miejsc zaprowadzi nasza mapa Masyw Śnieżnika, Góry Bialskie 1:35 000. Nowe wydanie już w sklepie!

A na okładce informacja od Klubu Zdobywców Korony Gór Polski: z tą mapą zdobędziesz trzy szczyty zaliczane do KGP - Śnieżnik, Kowadło i Rudawiec. Polecamy! 

czytaj całość »
Do rezydencji Spała 0
Do rezydencji Spała

Jeden z najatrakcyjniejszych skrawków Ziemi Łódzkiej doczekał się nowego wydania... Mowa o mapie „Spalski Park Krajobrazowy 1:50 000”, która została przez nas gruntownie zaktualizowana. Osobiście odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, przejeżdżaliśmy szlaki i nanosiliśmy ciekawostki. A jest tam co robić. Od niespiesznych spacerów, po rowerowe przejażdżki i spływy kajakowe Pilicą. To wszystko okraszone ciekawą historią Spały, Inowłodza i okolic. Polecamy zanurzyć się w tamtejszych lasach i odkrywać ten atrakcyjny region.

czytaj całość »
Wałbrzyskie i Kamienne 0
Wałbrzyskie i Kamienne

Znacie to miejsce? Stary kamieniołom Kamyki w Głuszycy prezentuje się nad wyraz ciekawie i zdobi najnowsze wydanie Gór Wałbrzyskich i Kamiennych.

Nowe, poprawione wydanie mapy Góry Wałbrzyskie i Kamienne, w dokładnej skali 1:35 000 już dostępne w naszym sklepie. Pamiętaj, że do mapy papierowej możesz dobrać wersję cyfrową na telefon! Polecamy: Góry Wałbrzyskie i Kamienne - mapa turystyczna

czytaj całość »
Nie tylko Babia Góra 0
Nie tylko Babia Góra

Wysoka, dumna, kapryśna, często niedostępna... Tak przyjęło się mówić o Babiej Górze. Najpopularniejszy szczyt Beskidu Żywieckiego gości w sezonie niezliczone ilości piechurów, spacerowiczów i wędrowców. A wystarczy zboczyć nieco z utartych szlaków i spojrzeć na Babią z oddali. Takie miejsca też (a może przede wszystkim) potrafią zauroczyć.

Zasięg mapy "Wokół Babiej Góry - 1:60 000" sięga daleko na południe aż po słowackie Orawskie Podzamcze i słynny Zamek Orawski. Polecamy nowe wydanie mapy.     

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl