Polecane produkty
Góry Wałbrzyskie i Kamienne
Góry Wałbrzyskie i Kamienne

11,90 zł

Góry Sowie
Góry Sowie

11,90 zł

Góry Stołowe
Góry Stołowe

11,90 zł

Masyw Śnieżnika
Masyw Śnieżnika

12,90 zł

Zamki, warownie, twierdze, ruiny... 0
Zamki, warownie, twierdze, ruiny...

Mapa samochodowa z zamkami? Czemu nie! To świetny pomysł, a zarazem podpowiedź do planowania wakacyjnych (i nie tylko) wycieczek. Dzięki tej mapie odkryjesz więcej, dowiesz się wielu ciekawostek historycznych i mamy nadzieję - zainspirujesz do kolejnych podróży. Prawie 500 obiektów, 119 opisów i ponad 100 barwnych fotografii! Zapraszamy! Mapa zamków Polski 

czytaj całość »
Masyw Śnieżnika - atrakcje, ciekawe miejsca 0
Masyw Śnieżnika - atrakcje, ciekawe miejsca

Śnieżnik - najwyższy szczyt w polskich Sudetach Wschodnich - popularność zdobył już pod koniec XVIII w. Modne były wówczas wycieczki na wierzchołek i podziwianie wschodów słońca. Dziś miejsce to przyciąga okazałą wieżą widokową, ale i szeregiem atrakcji zlokalizowanych u podnóża góry oraz pobliskich Górach Bialskich. Podpowiadamy co warto zobaczyć w okolicy?   

czytaj całość »
Wysowa-Zdrój - co warto zobaczyć? 0
Wysowa-Zdrój - co warto zobaczyć?
Wysowa-Zdrój – niewielka miejscowość uzdrowiskowa położona przy granicy ze Słowacją, otoczona zewsząd górami Beskidu Niskiego. Przez długi czas pozostawała w cieniu bogatej Krynicy i znanego Bardejowa. Dziś to popularne miejsce – nie tylko wśród kuracjuszy. Co warto zobaczyć w Wysowej-Zdroju? Jakie atrakcje czekają na przyjezdnych? Podpowiedzią na te i inne pytania będzie nasza mapa: Wysowa-Zdrój i okolice (1:35 000).
czytaj całość »
Góry Orlickie - atrakcje, ciekawe miejsca 0
Góry Orlickie - atrakcje, ciekawe miejsca

Góry Orlickie stanowią najwyższą część Sudetów Środkowych. To również jedno z dłuższych pasm sudeckich, ciągnące się na długości około 60 km. W większości góry te leżą po stronie czeskiej. Ich najwyższą kulminacją jest Velka Destna. Do Polski przynależy niewielki fragment pasma, a za najwyższy szczyt uznaje się Orlicę. Warto wejść na jej wierzchołek by podziwiać widoki z okazałej wieży widokowej. A ułatwi to nasza mapa Gór Bystrzyckich i Orlickich (1:35 000)

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl