Polecane produkty
Góry Wałbrzyskie i Kamienne
Góry Wałbrzyskie i Kamienne

11,90 zł

Góry Sowie
Góry Sowie

11,90 zł

Góry Stołowe
Góry Stołowe

11,90 zł

Masyw Śnieżnika
Masyw Śnieżnika

12,90 zł

Mazowiecki czy Chojnowski? Nowość! 0
Mazowiecki czy Chojnowski? Nowość!
Czy okolice Warszawy mogą być ciekawe? Jak najbardziej! Zapraszamy tych co jeszcze nie byli. Tych, co znają, namawiać nie trzeba. 
Południowe okolice Warszawy, czyli m.in. Chojnowski Park Krajobrazowy i Mazowiecki Park Krajobrazowy. Dziesiątki kilometrów szlaków pieszych i rowerowych, miejsca historyczne, osobliwości przyrody, atrakcje, zabytki i wiele więcej.
 
czytaj całość »
Nowość! 0
Nowość!
Mapa Góry Kaczawskie, Pogórza Kaczawskie i Izerskie w świetnej skali 1:40 000
 
Zapraszamy do Krainy Wygasłych Wulkanów z naszą nową mapą. Krainy niezwykłej, bo dodanej w tym roku do Listy Światowej Sieci Geoparków UNESCO. Co tu znajdziemy? Wulkaniczne kominy ze słynną Ostrzycą na czele, fascynujące odsłonięcia geologiczne, średniowieczne zamki, unikatowy Kościół Pokoju w Jaworze... No i wiele kilometrów szlaków turystycznych.
Nasza mapa nasycona jest ciekawostkami, a szczególną uwagę zwracają wulkaniczne kominy, które przybrały ciekawą, rysunkową formę.
 
czytaj całość »
Nowość! Mapa wież widokowych 0
Nowość! Mapa wież widokowych

Na obszarze Karpat Polskich, a także tuż za polską granicą, znajduje się wiele ciekawych, a często nieznanych konstrukcji, które ułatwiają podziwianie widoków, zarówno tych bliższych, jak i dalszych. Zaznaczyliśmy je na naszej nowej mapie - w sumie ponad 150 widokowych wież i platform. Mapę uzupełniają opisy, z których dowiesz się co nieco o wybranych obiektach, możliwościach dojścia do wież i innych atrakcjach w pobliżu. Wieże widokowe - Karpaty Polskie, pogranicze czeskie i słowackie - mapa turystyczna (1:350 000).

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl