Nowość! 0
Nowość!
Mapa Góry Kaczawskie, Pogórza Kaczawskie i Izerskie w świetnej skali 1:40 000
 
Zapraszamy do Krainy Wygasłych Wulkanów z naszą nową mapą. Krainy niezwykłej, bo dodanej w tym roku do Listy Światowej Sieci Geoparków UNESCO. Co tu znajdziemy? Wulkaniczne kominy ze słynną Ostrzycą na czele, fascynujące odsłonięcia geologiczne, średniowieczne zamki, unikatowy Kościół Pokoju w Jaworze... No i wiele kilometrów szlaków turystycznych.
Nasza mapa nasycona jest ciekawostkami, a szczególną uwagę zwracają wulkaniczne kominy, które przybrały ciekawą, rysunkową formę.
 
czytaj całość »
Ziemia Radomska 0
Ziemia Radomska

Ziemia Radomska to nie jest najpopularniejszy turystycznie teren, raczej nie spędza się tu urlopów, ale jak niemalże w każdym zakątku Polski znajdują się tu miejsca i obiekty, które warto poznać. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Puszcza Kozienicka z setkami kilometrów szlaków rowerowych i pieszych, gdzie można oddać się aktywnemu wypoczynkowi. Zadowoleni będą także kajakarze, którzy znajdą tu liczne możliwości organizacji spływów. 

Polecamy nowe wydanie mapy o jakże dużym zasięgu: Ziemia Radomska 1:75 000

czytaj całość »
Rabka-Zdrój - nowa skala, nowy zasięg 0
Rabka-Zdrój - nowa skala, nowy zasięg
Nowe wydanie mapy przygotowaliśmy w dokładniejszej skali 1:35 000. Zmianie uległ też zasięg, od teraz są to bliższe okolice Rabki-Zdroju. Zaproponowany przez nas format A1 sprawia, że mapa jest bardziej poręczna. Nowością jest wersja laminowana mapy: Rabka-Zdrój i okolice - mapa turystyczna 1:35 000
A o atrakcjach i zabytkach uzdrowiska piszemy tu: Rabka-Zdrój - co warto zobaczyć?
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl