Nowość ! Już w sprzedaży! 0
mala-fatra-nowe_mapy
Mała Fatra - jedne z najpiękniejszych gór na Słowacji, i po Tatrach drugie najchętniej odwiedzane przez Polaków miejsce u naszych południowych sąsiadów. To pasmo oddalone zaledwie 15 kilometrów od polskiej granicy. Najłatwiej dojechać z Podhala przez Chyżne, ze Śląska przez Zwardoń. Wielką atrakcją tych gór są Janosikowe diery (zespół wąskich skalistych wąwozów z ułatwieniami w postaci drabinek, schodów, poręczy), rozległe widokowe hale i strzeliste skalne szczyty. 
Nad całym pasmem góruje Wielki Krywań, wznoszący się na wysokość  1 709 m n.p.m. 
 
Po eksploracji tego niezwykłego pasma przygotowaliśmy nową mapę, która jest już w sprzedaży. Mapa dostępna w wersji papierowej i laminowanej. Polecamy! 
Do nabycia także pliki cyfrowe mapy!  
 
 
czytaj całość »
Nowość ! Mierzeja Wiślana, Żuławy Wiślane 1
Nowość ! Mierzeja Wiślana, Żuławy Wiślane
Mierzeja Wiślana, Żuławy Wiślane - mapa turystyczna 1:55 000
 
Piaszczyste wybrzeże Mierzei Wiślanej, Zalew Wiślany, malownicze krajobrazy Żuław, zamek w Malborku, Wzgórze Katedralne we Fromborku... - to tylko niektóre z atrakcji, jakie spotkamy na tym obszarze.
 
Z praktycznych ciekawostek na mapie zobaczymy m.in. nowe szlaki rowerowe Eurovelo, prowadzące wzdłuż wybrzeża Bałtyku i brzegów Wisły, dawną granicę Wolnego Miasta Gdańsk (w latach 1920-1939) czy wybudowany niedawno Przekop Mierzei Wiślanej.
 
Polecamy!
czytaj całość »
Nowość ! Mapa bieszczadzkich połonin ! 0
Nowość ! Mapa bieszczadzkich połonin !
Nasza bieszczadzka biblioteczka wzbogaciła się właśnie o nową pozycję poświęconą połoninom. Bieszczadzkie połoniny - mapa turystyczna w dokładnej skali 1:25 000 zadowoli wymagających turystów. Wyróżnia ją wygodny, kieszonkowy format. Mapa jest czytelna i przejrzysta. Zaznaczono na niej propozycje wycieczek na połoniny, dodatkowo wzbogacono je opisami i zdjęciami panoram. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników Bieszczadów! 
Mapa papierowa już dostępna w naszym sklepie. Wkrótce pojawi się także wersja laminowana. Przeczytaj więcej o mapie.
czytaj całość »
Kamap - nowa odsłona aplikacji - import map z Seemap 0
Kamap - nowa odsłona aplikacji - import map z Seemap
Od marca 2023 r. program SeeMap nie jest już wspierany przez twórcę i programistę. Program nie działa. Prosimy na razie nie odinstalowywać go z urządzeń, żeby nie utracić zakupionych wcześniej map.
 
Publikujemy sposób na półautomatyczną migrację wcześniej zakupionych map do nowej wersji KaMap.
 
Najpierw należy zainstalować najnowszą wersję KaMap. Dostępna jest ona w sklepie Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=zaksoft.kamap&hl=pl
 
 

 

 W razie problemów z powtórną rejestracją zalecamy skorzystanie ze strony : 
http://www.urzadzenia.kamap.pl/

Pomoc  i rozwiązywanie problemów: mapy-cyfrowe@compass.krakow.pl

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl