Małopolskie Trasy Rowerowe 0
Małopolskie Trasy Rowerowe

Gratka dla rowerzystów

Prezentujemy niezwykle ciekawe i przydatne dla rowerzystów dwie mapy, opracowane i wydane w tym roku na zlecenie i we współpracy ze znanym biurem turystyki przyrodniczej i aktywnej w Krakowie BIRD SERVICE.

Obie mapy zostały opracowane w tej samej grafice i w tym samym standardzie. Skala 1:75 000, treść topograficzna mapy została "przygaszona", dzięki temu prezentowane w kolorach trasy rowerowe są wyeksponowane. Ponadto precyzyjnie pokazano nawierzchnie i stan dróg rowerowych i natężenie ruchu w przypadkach, gdy trasy rowerowe prowadzą wzdłuż dróg publicznych. Mapy są czytelne, przejrzyste, bez przeładowania zbędnymi treściami. 

Rowerowy Cud nad Wisłą to prezentacja Wiślanej Trasy Rowerowej na odcinku Oświęcim - Szczucin, biegnącej głównie wałami Wisły, a także propozycje tras rowerowych na Ponidziu z Nowego Korczyna w rejon Buska-Zdroju.

Do nabycia w naszym sklepie: https://www.compass.krakow.pl/dunajec-trasy-rowerowe-mapa-turystyczna

Głównym motywem mapy Dunajec Trasy Rowerowe jest trasa rowerowa Velo Dunajec na odcinku Zakopane - Nowy Sącz, ale prezentuje ona także pozostałe rekreacyjne trasy rowerowe w dolinie górnego Dunajca na Podhalu i Sądecczyźnie oraz dolnego Popradu. 

 Do nabycia w naszym sklepie:   https://www.compass.krakow.pl/rowerowy-cud-nad-wisla-mapa-turystyczna

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl