Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

  • zakupy za  60 zł - rabat 10%

  • zakupy za 120 zł - rabat  13%

  • zakupy za 180 zł - rabat 15%
Polecane strony
Bieszczady - mapa atrakcji turystycznych
Bieszczady - mapa atrakcji turystycznych

O tym co warto zobaczyć w Bieszczadach i dlaczego przeczytamy w naszym najnowszym – świeżo aktualizowanym wydawnictwie Bieszczady – mapa atrakcji turystycznych. To publikacja szczególnie przydatna dla osób, które nie znają dobrze tego obszaru. W przystępny i atrakcyjny sposób zaprezentowaliśmy jego główne atrakcje – miejsca, obiekty, propozycje wycieczek. Wyróżniliśmy je na mapie, a na odwrocie dodatkowo opisaliśmy i zilustrowaliśmy fotografiami. Z ciekawostek – prezentujemy np. miejsca, w których kręcono serial Wataha.

Na uwagę zasługuje skala mapy – 1:100 000, dzięki której na jednym arkuszu zmieściliśmy całą polską część rozległego masywu Bieszczadów... a nawet i więcej! Bo są tu też Góry Sanocko Turczańskie, część pogórzy czy Beskidu Niskiego. Taki format niezwykle ułatwia planowanie. Mapa idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów samochodowych, jak i rowerowych. Jest przy tym na tyle dokładna, że wejdziemy z nią na popularne połoniny czy inne szczyty (zawiera m.in. szlaki piesze).

Nowe wydanie uwzględnia wszelkie aktualizacje z prezentowanego obszaru. Pokazana jest m.in. oddana jesienią 2020 r. wieża widokowa na Jeleniowatym nieopodal Mucznego czy żółty szlak na Dział z Przełęczy Wyżniej.

Polecamy! https://compass.krakow.pl/bieszczady-atrakcje-turystyczne-mapa-turystyczna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl