Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

  • zakupy za  60 zł - rabat 10%

  • zakupy za 120 zł - rabat  13%

  • zakupy za 180 zł - rabat 15%
Polecane strony
Zalew Sulejowski i okolice 0
Zalew Sulejowski i okolice
Nowe, zaktualizowane w terenie wydanie mapy obejmującej zasięgiem jeden z największych w Polsce zbiorników wodnych w środkowym dorzeczu Pilicy. Z tą mapą możemy wygodnie zaplanować wyjazd nad zalew z Piotrkowa Tryb. i Tomaszowa Maz. Odwiedzimy tu m.in. Groty Nagórzyckie i Skansen Rzeki Pilicy w Tomaszowie Maz., opactwo Cystersów w Sulejowie oraz Spałę. Na mapie zaznaczyliśmy szlaki: piesze, rowerowe i konne oraz gęstą sieć dróg i ścieżek. Mapę polecamy szczególnie żeglarzom, rowerzystom i spacerowiczom, ale może ona być przydatna również dla grzybiarzy i wędkarzy. Mapa w wersji papierowej oraz elektronicznej dostępna jest na naszej stronie:
czytaj całość »
Praca dorywcza w magazynie Compass 0

Szukamy osoby do naszego zespołu, która w okresie wakacji pomoże nam w przygotowywaniu zamówień do wysyłki. Dyspozycyjność około 4 h dziennie. Chętnych zapraszamy do kontaktu na: biuro@compass.krakow.pl

czytaj całość »
Podhale, Orawa, Spisz na rowerze 0
Podhale, Orawa, Spisz na rowerze
Dwa tygodnie temu zapowiadaliśmy, dzisiaj jest - świeżutki, pachnący farbą drukarską, właśnie odebrany z drukarni - przewodnik "Podhale, Orawa, Spisz na rowerze". Znajdziemy w nim 23 jednodniowe wycieczki rowerowe, w tym fragmenty szlaków Wokół Tatr, Velo Dunajec, wokół Jeziora Czorsztyn i wiele innych widokowych tras na Podhalu, Orawie i Spiszu. Autor przewodnika, Wojtek Goj, miłośnik regionu, hobbysta turystyki rowerowej - nie jest związany z żadnym środowiskiem rowerowym, co gwarantuje obiektywne, bezstronne propozycje tras i opisów. Przewodnik zawiera:
- dokładne, zaktualizowane mapy w skali 1:50 000 i zbliżone,
- profile wysokościowe,
- parametry tras,
- zwięzłe opisy techniczne i krajoznawcze tras,
- dużo atrakcyjnych fotografii,
- uwagi praktyczne.
Całość oprawiona w spiralę, co gwarantuje wygodne użytkowanie. Jeżeli planujecie urlop na Podhalu, a jesteście aktywni, nie możecie nie zaopatrzyć się w ten przewodnik. Dostępna wersja papierowa i elektroniczna (pdf):
czytaj całość »
Uwaga ! 0

W związku z zalaniem naszych magazynów, mogą nastąpić opóźnienia w wysyłce produktów. Za utrudnienia przepraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl